10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд.

UKR

Фінансові умови

foto
foto
Умови фінансування процесу будівництва будинку
Фінансування процесу будівництва прив`язане безпосередньо до етапів виконання робіт. В договорі на будівництво зазначено графік фінансування будівельного процесу за наступною схемою:
/ 01
Етап
Одразу після підписання договору ви сплачуєте 40% від усієї вартості будівельних послуг, зазначених в договорі, на виконання робіт з влаштування фундаменту та на закупівлю матеріалів для зведення каркасу будинку
/ 02
Етап
Після перевірки та прийняття робіт з першого етапу та підписання відповідного акту, ви здійснюєте сплату наступних 30 % від вартості послуг згідно договору на виконання робіт зі зведення каркасу та на закупівлю матеріалів для влаштування покрівлі.
/ 03
Етап
Наступні 20 % ви вносите після перевірки якості та прийняття робіт з влаштування каркасу та покрівлі перед виконанням оздоблювальних робіт. Після сплати, ми здійснюємо закупівлю матеріалів та організовуємо роботи з оздоблення фасаду та встановлення вікон та дверей, влаштування водовідвідної системи
/ 04
Етап
Залишок в розмірі 10 % ви сплачуєте тільки після підписання акту приймання-передачі робіт з будівництва всього будинку.
Однак варто зазначити, що дана схема фінансування може бути зміненою в залежності від індивідуального проєкту та специфікі етапів будівництва конткретно вашого будинку.
foto