10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд.

UKR

новини

ПРО НЕРУХОМІСТЬ
Пропозиція скорочується. Як сильно виростуть ціни на нерухомість в Києві в 2021
ВІКТОРІЯ ЗИМА
09 ЛЮТОГО
РАДІЄМО ЧЕРГОВІЙ ПЕРЕМОЗІ! НАША МЕДІАСКУЛЬПТУРА У CHICAGO CENTRAL HOUSE ОТРИМАЛА ВИЗНАННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ LIT LIGHTING DESIGN AWARDS 2020.
foto

Щороку журі конкурсу приймає заявки з усього світу та визначає найкращі проєкти світлового дизайну: вуличне, садово-паркове, театральне освітлення, інноваційний дизайн освітлення — всього 47 категорій, за якими дається оцінка. У 2020-му журі LIT Lighting Design Awards розглянуло 350 заявок із 43 країн.

Пишаємося, що серед усіх претендентів на перемогу в категорії Interactive Lighting Projects проєкт CHICAGO Central House визнаний найкращим. Куб став першою масштабною медіаскульптурою в Європі, яка за допомогою цифрових технологій відображає ритм міста.

Дякуємо нашим партнерам з Expolight, з якими ми втілили проєкт куба в життя, та вітаємо зі спільною нагородою.