10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд.

UKR

Наші партнери

Провідний виробник будівельних матеріалів і відомий девелопер в Україні
Компанія, яка входить до п`ятірки найбільших європейських виробників гідроізоляційних матеріалів.
Є лідером ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні.
Відомий провідний бренд, що пропонує експертні рішення для обробки та зовнішніх термоізоляційних систем. Основа бізнесу — співпраця із фахівцями та представниками будівельної галузі.
Одна з найкращих компаній Німеччини, яка займається виготовленням лакофарбових матеріалів. Завдяки вдосконаленим технологіям виробництва, продукція відрізняється своєю екологічністю і універсальністю.
Найбільший в світі виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів.
Компанія, яка входить в ТОП-10 кращих компаній по установці натяжних стель Києва і Київської області.
Компанія протягом довгих років поставляє на будівельний ринок Європи комплексні рішення і окремі компоненти для водостічних сістем.Продукція корпорації відрізняється простотою монтажу і ідеальної дизайнерської сполучуваністю з супутніми будівельними матеріалами.
Вже понад 45 років компанія Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH є провідним виробником каналізаційних систем в Німеччині.
Продукція компанії визнана мільйонами покупців по всьому світу. Крім того, виробник дбає про навколишнє середовище. Зокрема, мінімізує витрату енергії і викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Перший національний виробник алюмінієвих композитних панелей. З моменту заснування було відвантажено 2 млн. квадратних метра.
Сьогодні компанія є провідним чеським виробником широкого асортименту полімерних тканин, геотекстилей, підпокрівельних гідро- і пароізоляції.
Компанія є світовим лідером з виробництва сталі. АрселорМіттал займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки.
Завод ICOPAL був заснований в Данії і має історію виробництва більше 150 років. На сьогоднішній день - це великий концерн, який має представництва і заводи у багатьох країнах Європи і Америці.
Світовий лідер у виробництві тепло-звукоізоляційних рішень з кам`яної вати для всіх типів будівель і споруд.
Сантехнічне устаткування фірми "Валтек" на даний момент є одним з самих затребуваних на території України. Продукція цієї фірми є одним з лідерів по продажах серед усього широкого асортименту сантехнічного устаткування, представленого на українському ринку.
У рейтингу фірм-виробників профілю для пластикових вікон компанія Salamander міцно займає місце в трійці світових лідерів, нарівні з не менш відомими компаніями з Німеччини Rehau і Veka.
Компанія заснована в 1989 році. Уже понад 25 років виробляє вхідні вироби для вашого будинку. Conex успішно конкурує на ринку, тому що робить ставку на сучасне обладнання, нові технології і підходи.
Концерн вже давно завоював відмінну репутацію на ринку будівельних матеріалів завдяки високим технічним і експлуатаційним якостям своєї продукції. В даний час керамічні блоки Porotherm є найкращим будівельним матеріалів серед керамічних будматеріалів.
У Європі є лідером в області лакофарбових матеріалів, систем утеплення, декоративних матеріалів і архітектурних покриттів.
Фінська компанія представляє великий асортимент профілів, покриттів і кольорів за хорошою ціною. Металочерепиця Ruukki - найпопулярніший покрівельний матеріал в Києві та й в Україні в цілому.
Це провідний фінський виробник бітумної продукції.
Німецька компанія Rehau на сьогоднішній день є світовим лідером з виробництва полімерної продукції.