10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд, ландшафту, з них 5 років - виконання екстер’єрних візуалізації. 10 років досвіту в побудові-проектуванні 3D моделей будівель і споруд.

UKR

Наші будинки

З чого почати
Проекти будинків
Проекти в реалізації
foto
MODERN HOUSE
foto
Як побудувати функціональний будинок?
Зміни в світі пов’язані з пандемією сильно актуалізували потребу власного функціонального простору, і питання будівництва заміського будинку перейшло з розряду “мрій” в питання безпосередньо потреби, для нормальної якості життя.
Стало абсолютно зрозумілим, що життя, коли всі мої рідні поруч, коли ми ближче до природи, коли я можу насолоджуватися ароматною кавою на власній терасі, коли можу працювати з дому в своєму власному кабінеті, а наші діти в цей час на онлайн-уроках в дитячій кімнаті на 2-у поверсі, це тепер з розряду необхідності, а не просто бажання.
Поділюся з вами власним досвідом та рекомендаціями, на що варто звернути увагу, і що врахувати, якщо ви націлені побудувати власний заміський будинок.
/ 02
Вибір будівельної компанії
Для того, щоб зрозуміти свою власну готовність, звичайно я розпочав з відповіді на запитання - чого хочеться? Яку внутрішню потребу я бажаю закрити? Що для мене є критично важливим?
/ 01
Підрахунок бюджету
Для того, щоб зрозуміти свою власну готовність, звичайно я розпочав з відповіді на запитання - чого хочеться? Яку внутрішню потребу я бажаю закрити? Що для мене є критично важливим?
При зануренні в питання стало очевидним, що на починати потрібно з фінансового планування, адже на бюджету вартості будівництва власного будинку впливають дуже багато факторів, котрі краще врахувати заздалегідь - це і локація ділянки, і її якість (рельєф, грунти), поверховість будинку, кількість внутрішніх перегородок, якість та технологічність матеріалів, особливо кількість та якість вікон, характеристики зовнішнього оздоблення, наявність тераси, додаткових технічних приміщень (кладової, гаражу), якість інженерних мереж та технічних рішень, етапність виконання робіт і фінансування. Це те, що може, значно вплинути на вартість будівництва, тому важливо відразу визначитися з власним бюджетом.
/ 03
Вибір ділянки
Перше з чим я зіштовхнувся при вибору ділянки, це те, що запропонованих варіантів багато, а ось тих, котрі б відповідали моїм вимогам ще потрібно пошукати. Тому краще заздалегідь описати критерії, що для мене буде важливим в прийняті рішення про ділянку та залучити спеціалістів будівельної, котрі можуть відразу підібрати для мене варіанти, і я не витрачатиму свій час на кошти на марні виїзди.
Для мене такими критеріями стали наступні:
- щоб земельна ділянка була в селищі чи котеджному містечку
- відстань від міста
- розміри, форма, орієнтація, розташування, рельєф ділянки
- цільове призначення
- юридична складова
- інфраструктура
- комунікації
- природа
- соціальне середовище, де хотілося б жити чи проводити час
foto
/ 04
Геологія та геодезія
Після підписання договору купівлі земельної ділянки, ми перейшли до наступного етапу - геологічних та геодезичних вишукувань.
Геологія. Це один із перших важливих моментів, котрі треба врахувати, адже на будівництво будинку величезне значення сама якість ділянки, а саме, коли спеціалісти будівельної компанії досліджують наземну та підземну поверхню ділянки, щоб зробити аналіз грунтів і порід і правильно правильно спроектувати фундамент будівлі.
Геодезія потрібна, щоб правильно спроектувати комунікації, облаштувати ділянку. Для цього використовують в основному топографічну зйомку території, що дає можливість підготувати топографічний план. Саме знімальний процес дає можливість отримати найбільш повні дані щодо досліджуваної території.
Грамотно професійно проведене дослідження з геології та геодезії дають можливість прив`язати зовнішні комунікації до будинку та спланувати розміщення будинку на ділянці, зекономити кошти та отримати довговічну та якісну будівельну конструкцію
foto
/ 05
Індивідуальне проектування
Це найбільш цікавий етап в будівництві власного будинку, котрий вимагає повного залучення вас в процес. Саме тут ми починаємо створювати чудо - ідеальне планування з величезною кухнею-вітальнею, з просторими спальнями та дитячою, затишним і невеликим кабінетом, з високими стелями та широкими вікнами.
В проектуванні також є свої стадії, котрі потрібно пройти. Робота над проектом починається з підготовки ескізного проекту, коли ви разом з архітектором працюєте над плануванням, над тим як буде виглядати ваш будинок зовні (екстер`єр), із чого він буде побудований, чим буде наповнений.
Після цього, можна переходити до проектування інженерних мереж та комунікацій (води, електрики, опалення).
Завершальним етапом в проектуванні безпосередньо будинку є підготовка конструктивного розділу проекту, коли інженер-конструктор будівельної компанії готує креслення з розрахунками навантажень, складових, кріплень.
Саме опрацювання проекту будинку через 3 стадії дає можливість чітко придати форму вашому будинку, оптимізувати вартість будівництва та пов`язати ввесь подальший процес в одну систему, коли кожен із учасників при реалізації проекту має чітке технічне завдання, що дає можливість уникнути цілого ряду помилок та відповідно додаткових фінансових витрат.
/ 06
Документарний супровід
Коли ви розпочинаєте будівництво власного будинку, ви не можете уникнути частини пов`язаної з документальним супроводом. Є цілий перелік документів та дозволів, без яких не можна розпочати будівництво, підключитися до інженерних мереж та ввести в експлуатацію, як, наприклад, отримання будівельного паспорту, дозволу на будівництво, технічних умов на підключення електроенергії, газу та інших. Все це вимагає значної кількості уваги, часу та зусиль. Тому, краще доручити ці питання представникам будівельної компанії, котрі неодноразово проходити дані процедури та вже мають досвід документального супроводу.
foto
/ 07
Будівництво
Процес будівництва також можна розділити на 3 етапи:
Влаштування фундаменту, коли спеціалізованою будівельною бригадою ведуться підготовчі роботи на ділянці, вирівнювання грунту, виготовлення та монтажу опалубки, нарізання та в’язка арматури, розведення інженерних мереж у фундаменті та укладання бетону.
Зведення каркасу будівлі. Ведуться роботи з кладки матеріалу стін, перегородок, улаштування монолітного поясу та перемичок, влаштування круглопустотних плит перекриття, монтаж кроквяної системи із покрівельним матеріалом
Оздоблювальні роботи - це етап, котрий включає в себе монтаж вікон та дверей; зовнішнє оздоблення фасаду; підшивка звисів покрівлі, водостічна система; внутрішнє оздоблення; розведення каналізації, води, опалення, електрики (сигналізації, wi-fi); штукатурення стін чи проведення гіпсокартонних робіт.
На 3-му етапі будівництва ви можете приступати до пропрацювання дизайн-проекту, і почати виконання ремонтних робіт, влаштування зовнішніх комунікацій, ландшафтного оформлення ділянки, зведення огорожі, підключення відеоспостереження, охоронної сигналізації.
Найкращий варіант, коли будівельна компанії бере на себе зобов`язання організувати всі роботи під ключ власними силами та через залучення вузькоспеціалізованих компаній-партнерів, з якими вже є досвід взаємодії та злагодженої роботи. Саме такий підхід забезпечує правильну комунікацію в процесі будівництва і дає можливість побудувати будинок з мінімальними ризиками та непередбачуваними фінансовими витратами і сам процес принесе вам задоволення.